Peugeot "Віді-Авеню", Київ

Список форумов Наши автомобили Дилеры

Описание: Дилеры Peugeot отзывы, рекомендации, акции и другие новости автосалонов
Модератор: Administrator

Сообщение #1 Gunnar » 19 февраля 2014, 12:24

http://peugeot-vidi.com.ua/ua/

Автоцентр Віді-Авеню Peugeot у Києві: вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка, Київска обл. тел.: +38 (044) 591-30-00

Хочу поділитися своїми враженнями. У «Віді Авеню» приїхав, щоб вибрати автомобіль і прицінитися. Відразу шукав дизель ціною до 150 тис. гривень. Спочатку придивлявся до Форд Фієста 1.5 дизель у комплектації Comfort. Подивився, помацав, посидів у салоні, розпитав менеджера. Не дуже привітний менеджер заявив, що авто потрібно чекати 2-3 тижні, а мене це не дуже влаштовувало, бо збирався придбати машину на початку серпня до завершення відпустки. Та й машина дорого коштувала в кінцевому результаті.
Потім потинявся по всіх салонах центру Віді. Подивився Nissan Note, Tiida, але у Ніссану не представлені дизельні двигуни. В центр Тойоти і Субару зайшов як у музей, пооблизувався, переповнився класовою ненавистю і вийшов. :evil:
Вирішив зайти у Citroen чи Peugeot, які в кінці ряду салонів, хоча до французів мав стійке упередження – вони ніколи не справляли на мене враження надійних авто. Проте згадав, як моя колега постійно вихваляє свій Пижик 307, а до нього вона мала 306, і вирішив поцікавиться. Крім того, реклама по всьому місту вже зацікавила раніше.
Зайшов у Сітроєн, там менеджер задовольнив мою цікавість у всі можливі способи: показав машину, надавав брошур, покатав на тест драйві. C-Elysee мені сподобався відразу. Вразило, що дизель так тяне вперед, що двигун дуже динамічний і при цьому невелика витрата пального. Після Ланосу вразили і розміру седану, машина однозначно більша і просторіша. Проте не сподобався дизайн. Якийсь дуже поміркований.
Зайшов у Пежо. Відразу закохався у 208. Люблю маленькі хетчбеки. :smile: Менеджер салону відразу розповів про 301 все що міг і влаштував тест-драйв. Я ж промовчав, що сьогодні я вже на подібному їздив. Отримав ще одну дозу чистого задоволення. :biggrin:
Про менеджера окремо. Те що я вибрав 301, а не C-Elysee це його заслуга. Менеджера звати Олександр Савенков, дуже приємний чолов’яга. Працює чесно і направлено на клієнта. Потім він оформлював 301 моєму товаришу, той теж залишився задоволений.
Приїхав додому і поспілкувавшись з домашніми, вирішив, що купую 301. Подзвонив менеджеру і через 5 днів став власником новенького срібного Пижика.
Після 10 тисяч ТО проходив теж у Віді Авеню. Машину відразу приняли (за попереднім записом), нам з дружиною запропонували каву і журнали з рекламою . Засмутило те, що як для офіційного дилера на СТО мало пропозицій щодо нашого 301. Вибір аксесуарів і магнітол мінімальний, на встановлення сторонніх практично не згоджуються, пояснюючи гарантією. У мене Active з підігрівом сидінь, магнітолу я ще не встановив і для мене це залишається актуальним. Але далі подивимося. Скоро набігаю 20 тис. і тоді зможу скласти повну оцінку про сервіс на Віді Авеню.
Gunnar M
Автор темы, Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 8
С нами: 6 лет 4 месяца
Цвет: Aluminium Grey

Бигборд M
Ваш баннер тут: пишите

Сообщение #2 yar5981 » 19 февраля 2014, 12:33

подтверждаю,отдел продаж у них на уровне(себе брал машину в августе),а вот по стоимости ТО 1( для моего движка 1,2)они гребут денег чуть больше 700грн,что на 150грн больше чем у конкурентов. :eek: Посему ТО лично я буду проходить в Автопассаже(на Богатырской)
yar5981 M
Лояльность: -2
С нами: 6 лет 5 месяцев
Цвет: серебро
Страна: Украина

Сообщение #3 Gunnar » 19 февраля 2014, 12:42

За перше ТО я заплатив 633 грн. Це разом з технічною мийкою, оливою і роботою.
Gunnar M
Автор темы, Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 8
С нами: 6 лет 4 месяца
Цвет: Aluminium Grey

Сообщение #4 Dima8851 » 19 февраля 2014, 12:53

Машину тоже брал в ВИДИ-Авеню и тоже у менеджера Александра. Консультировал очень хорошо, не навязывался, предлагал разные подходящие варианты, а в итоге сделал именно такую скидку, на которую мы рассчитывали. Время ТО пока не пришло, но процессом покупки мы с женой остались довольны.
Dima8851 M
Аватара
Лояльность: 0
С нами: 5 лет 10 месяцев
Цвет: Alluminium Grey

Сообщение #5 marusya » 20 февраля 2014, 11:36

А вот я хочу написать негативный отзыв. Мы с мужем, купив машину в другом салоне, приехали в Види купить стальные диски на зиму, коврик в багажник, пороги и реллинги на крышу. Уставший, измученный жизнью взгляд менеджера еще можно понять, но узнав, что машину мы покупали не в их салоне, он совсем истомился и без всякого интереса стал отвечать по наличию и ценам. Скидку дать отказались, опять же ссылаясь на то, что машина куплена не у них. Второй раз мы заехали в Види ради праздного любопытства посмотреть на Peugeot 508 RXH. Дело было вечером. Пройдясь по салону вдоль и поперек мы вообще не обнаружили менеджеров, а когда в углу появились живые люди, они решили, что утруждать себя вниманием к потенциальным покупателям не стоит. Кроме нас в салон зашла пара, так же прошлись покрутили головами - и вышли.

В Илте на железнодорожном шоссе мне сходу дали 7% скидки, десять раз раскланявшись.
marusya F
Аватара
Лояльность: 44
С нами: 6 лет 6 месяцев
Цвет: белый
телефон: 380638500369
Госномер: 7443

Вернуться в Дилеры

Кто сейчас на сайте (по активности за 60 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 3 гостя