Peugeot 301, Allure, 1,6HDi Белый (Кривой Рог)

Список форумов Наши автомобили Бортовые журналы

Описание: Реальные отзывы владельцев Peugeot 301.
Модератор: Administrator

Сообщение #51 GreenKR » 11 июня 2015, 22:50

Всім вітання. На борту 58500. В субботу міняю в Кривому Розі ліву опору і підшипник по гарантії. На праву не вдалось вмовити. Не стукає, зараза)) Підходить ТО 60 000. Хочу проконсультуватись. 5 липня стукне 2 роки. І гарантію знімуть, правильно? Тому із чистою совістю на свободу, ЕКЗІСТ))) ТО у ОД - 2800. Фільтр салону - 700. Я вже поставив за 350 Пурфлюкс. Запчастини на ЕКЗИСТІ (масло 4л, фільт масляний і повітряний - оригінали) коштують від 1100 грн. Тому замовляю спокійно і не парюсь. От якби ще якось задні амортизатори помінять по гарантії до 60000...стенд показав 24%, але висновок компьютера - ОК. Висновок тестувальника - викинь, кісєль.
Пєчаль...
До речі про дзеркало. Знайшов ліве у Польщі, щось за 120 баксів, але без підігріву і ел.регулювання. Взяв оригінал. Ціну не питайте :_(

Добавлено спустя 5 минут 47 секунд:
Сьогодні помітив - потухла права ДХО. Наче хтось міняв самотужки. Не підкажете, де глянути?
GreenKR M
Автор темы, Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 5
С нами: 4 года 6 месяцев
Цвет: Білий Лев

Бигборд M
Ваш баннер тут: пишите

Сообщение #52 sklif40 » 12 июня 2015, 7:17

GreenKR писал(а):От якби ще якось задні амортизатори помінять по гарантії до 60000...стенд показав 24%, але висновок компьютера - ОК. Висновок тестувальника - викинь, кісєль.
Я їздив на вібростенд,то в мене задні амортизатори показують 76%(жовта зона). На приборній 15 тис.км. Але розмовляв з слюсарями,які працюють на СТО,то підказали- якщо їхати на вібростенд,то понакачувати колеса,щоб були як каміння-тверді. Можливо даже 3-3.5атм. А стенд ,який показав 24%,це вже має бути червона зона,хоть сертифікований????? 8-| 8-| 8-| Може заїхати на інший стенд.
Алкоголь-це ворог. А ворогів ми ліквідуємо до останнього....
sklif40 M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 56
С нами: 3 года 11 месяцев
Цвет: срібний металік
телефон: 0509422091
Госномер: 9478

Сообщение #53 GreenKR » 12 июня 2015, 7:20

Рекомендований ОД. Кажуть аморти слабі, але робочі - тіпа не течуть. Спробую таки інших.
GreenKR M
Автор темы, Член клуба
Член клуба
Аватара

Сообщение #54 Bootlegger » 12 июня 2015, 9:04

sklif40, да, абсолютно правильно. Но на грамотном вибростенде всегда проверяют давление в колёсах перед диагностикой.
Не будите во мне зверя. Он и так не высыпается.
Bootlegger M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 260
С нами: 4 года 7 месяцев
Цвет: dark brown
телефон: 0672951707

Сообщение #55 sklif40 » 12 июня 2015, 21:55

Bootlegger писал(а):Но на грамотном вибростенде всегда проверяют давление в колёсах перед диагностикой.
Згідний на всі 1000%. Але якщо стоїть питання: чи по гарантії поміняють амортизатори задні,ціна яких в межах.... 8-| 8-| 8-| грн., чи порозмовляти з слюсарем СТО на рахунок правильних заключень вібростенда,я би вибрав другий варіант. І тоді пряма дорога до ОД з висновками вібростенда. :ham: :ham: :ham: :ham:
sklif40 M
Член клуба
Член клуба
Аватара

Сообщение #56 Bootlegger » 12 июня 2015, 22:36

Тут всё не так, как кажется...
ОД это не просто организация, это конкретные люди. И если ты принесёшь "правильную" распечатку, и тебе поменяют стойки, то потом они твои старые стойки хранят 6 месяцев. И центральный офис ПСА в мацкве может их затребовать на предмет проверки. Если они там решат, что для гарантийной замены не было оснований, то СЦ линяет на их полную стоимость плюс штраф. И, как в любой организации, эту сумму будут искать из чьей зарплаты удержать. Т.е при всём нашем недовольстве качеством стоек от производителя, наказаны будут совсем не имеющие к этому отношения люди.
Я узнал об этом недавно. Короче... немного сумбурно, но у нас не совсем правильное понимание структуры взагали и роли СЦ в этой структуре.

Добавлено спустя 4 минуты 1 секунду:
И ещё... вроде бы два одинаковых стенда дают очень разные показатели.
Я делал первый раз на СЦ Фольксваген, всё ОК. месяц спустя на СТО Бош, передние в красной зоне (уже стучало). Оборудование Бош в обоих случаях. Поэтому задние я тоже проверял на СТО Бош)))
Не будите во мне зверя. Он и так не высыпается.
Bootlegger M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 260
С нами: 4 года 7 месяцев
Цвет: dark brown
телефон: 0672951707

Сообщение #57 sklif40 » 13 июня 2015, 9:22

Воно правильно,але якщо ОД рекомендує і 24% роботоздатності задніх амортів,а стенд каже-ОК, то значить:
- ОД наперед знає,що висновки будуть такі,як потрібно ОД(через те рекомендує);
- чого повинен за це розплачуватися простий споживач,хотя вони і так нас на....колюють на багато чому. 8-| 8-|
- якщо їхати на вібростенд,рекомендований ОД,то на самому стенді можна попросити результати сертифікації онного чи дійсні ще і т.д., а до таких грамотних зовсім інше ставлення. :st: :st: :st: не в кращу сторону.
sklif40 M
Член клуба
Член клуба
Аватара

• 2

Сообщение #58 GreenKR » 14 июня 2015, 20:30

Вийшло само собою)) Вкинув в багажник 60 кг піску - так задні аморти так почали стукать, що я думав, в мене щось відпало. Заїхав на стенд - НЄ ОК))) Накатав заяву в ОД, чекаю вердикту.

Поміняли опорний підшипник - лівий, по гарантії. Шурхіт на макс. вивороті пропав, але стукіт підвіски залишився. Амортизатор зняли - працює адекватно, є люфт по штоку. Записали відео, направили на ПСА. Чекаю. Заїхав до брата, на підйомнику пощупав ходову - люфт і стук в супортах тормозів - якраз такий, як чую. Наблюдаю далі.
GreenKR M
Автор темы, Член клуба
Член клуба
Аватара

Сообщение #59 GreenKR » 16 июня 2015, 11:15

Прийшла відповідь від ОД - задні аморти міняють по гарантії. Лампу ДХО замінив на ОСРАМ. 62 грн. ТОШИБА в ОД - 94 грн. і її не було в наявності))
5 липня 2 роки моєму Леву. На борту 59 000. Крім амортизаторів питань немає. Вже півроку ллю тільки СОКАРівський дизель. Пре, як дурний, а розход менший. Економія очевидна, хоч і дорожчий.
GreenKR M
Автор темы, Член клуба
Член клуба
Аватара

Бигборд M
Ваш баннер тут: пишите

Сообщение #60 Vlad » 16 июня 2015, 11:25

Да, я писал когда-то что СОКАР - это тема! Жаль что их мало :( даже ооочень мало.
Сын (4 года) интересуется: "Почему заключённых кормят бесплатно, а детей в детском садике за деньги?!"
Vlad M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 101
С нами: 4 года 8 месяцев
Цвет: белый
Страна: Украина

Пред.След.

Вернуться в Бортовые журналы

Кто сейчас на сайте (по активности за 60 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 12 гостей