Установка круиз контроля и ограничителя скорости

Список форумов Наши автомобили Tuning

Описание: Тюнинг и аксессуары Peugeot 301
Модератор: Administrator

• 7

Сообщение #1 ydengaev » 24 октября 2013, 9:29

ВНИМАНИЕ!!!
Ответственность за любые действия, описанные ниже полностью лежит на авторе темы!
Администрация форума ко всему нижеизложенному не имеет никакого отношения!

Всім привіт, я катаюсь на Citroen C-Elysee і веду свій БЖ на українському форумі Строен. На даний момент в нас активно обговорюються теми про встановлення і активашію круіз контролю. Для Пежо ця тема також актуальна, можливо комусь буде цікаво.

Вирішив спробувати встановити круіз контроль (далі КК) та активувати його через Diagbox з допомогою діагностичного кабелю.

Замовив ручку управління КК та діагностичний кабель з просторів Китаю. Встановив ручку КК на штатне місце.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Витрати:

- ручка КК - 30 доларів - (http://www.aliexpress.com/item/Peugeot-206-207-30 ... d-cruise-handle/860374101.html);
- діагностичний кабель - 70 доларів - (http://www.aliexpress.com/item/Lexia-Lexia3-Lexia ... 25-Diagbox-6-10/457162282.html);

Діагностичне ПЗ йде з кабелем, але можна взяти, наприклад, тут - (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4356706)

Результат:

Для мого авто Diagbox не дає активувати КК як додаткову опцію, виводиться повідомлення, що для вашого авто це не можливо.

Якщо змінювати параметри вручну, то на приборці починає відображатись значоки ліміту і круізу, але якщо знімаєм з паузи, то цифри або прочерки моргають, що свідчить з мануала про помилку і ні круіз ні ліміт не працює.

Знайшов слідуючу інформацію: доустновити круіз можна не на всі типи двигунів(точніше блоків управління, які відповідають за двигун), але якщо як опцію замовляти, то можна, тобто на заводі програмно блокують цю опцію.

Изображение

"Комплект для установки круиз-контроля предназначен и продается для 208 (A9), C3 (A51) и 301 (M3)/ CElysée (M4), так же как, начиная с номера OPR O 11620 для: 206+ (T3E), 207 (A7), 308 (T7), Expert3/Jumpy3 (G9). Таблица предназначений "двигатель/обозначение" открывается щелчком по пиктограмме (таблица применимости)"

Изображение

Судячи з приведеної інформації вище, то круіз можна доустановити на авто з двигуном 1,2 і думаю, що можна активувати його в ОД, якщо адекватний, якщо ж ні, то, можна провести активацію методом як для двигунів 1,6.

Для двигунів 1,6 аналогічна активація, як для двигуна 1,2 не можлива, але про варіант можливої активації КК для дизельного двигуна 1,6 (думаю що, для бензинового 1,6 можна активувати КК по таком ж принципу), можна почитати тут - Вариант активации круиз контроля і тут Вариант активации ограничителя скорости.

КК встановлено, активовано і протестовано з пробігом понад 800 км, нарікань немає, все працює як в інструкції[/b].

- при включенні КК відображається значок КК на панелі приборів, в стані "Пауза" з прочерками;

Изображение

- після перемикання на 4 або 5 швидкість знімаємо КК з паузи кнопкою з торця ручки КК і кнопками "+" або "-" вибираємо бажану швидкість;
- авто підтримує задану швидкість;

Изображение

- якщо ставим КК на паузу кнопкою з торця ручки КК, то КК стає на паузу;
- якщо натискаємо педаль гальма, то КК стає на паузу;
- якщо натискаєм педаль щеплення, то КК стає на паузу;

Изображение

- якщо їдем з гірки або додаєм обертів педалю газу, то швидкість моргає, після того як відпустить педаль або з'їхати з гірки, то КК по мірі зменшення поточної швидкості до заданої швидкості знов починає її підтримувати.

Пропоную допомогу в активації КК та обмежувача швидкості(для бензиновхи двигунів 1,2 та 1,6) за 50 $, тим хто хоче КК, але немає діагностичного кабелю, а неадекватний ОД не може або не хоче його встановити, або активувати, або просить космічну суму:

- 30 $ за ручку;
- 20 $ за активацію.

Активацію можна проводити не маючи ручки, тобто, я активую, ставлю свою ручку, перевіряєм як працює, я свою ручку знімаю, але круіз лишається активним і потім вже за наявності ручки ви її ставите і насолоджуєтесь круізом.

Якщо декілька чоловік хоче встановити та активувати КК, але знаходиться в іншому місті України, при умові компенсації палива на дорогу, можна розглянути мій приїз у ваше місто.
Последний раз редактировалось ydengaev 25 октября 2013, 15:17, всего редактировалось 10 раз(а).
ydengaev M
Автор темы
Лояльность: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Бигборд M
Ваш баннер тут: пишите

Сообщение #2 Motorsport » 24 октября 2013, 10:05

Запишите меня! 1.6HDi, Киев. Молодец, несешь опции в массы! :clap:
ПС: а оригинальная опция круиза идет с ограничителем скорости?
Motorsport M
Аватара
Лояльность: 27
С нами: 4 года 2 месяца
телефон: 0950121476
Страна: Украина

Сообщение #3 ydengaev » 24 октября 2013, 10:13

ПС: а оригинальная опция круиза идет с ограничителем скорости?

Так, але активувати лімітер поки ще не вийшло
ydengaev M
Автор темы

Сообщение #4 Vlad » 24 октября 2013, 10:19

Прикольная коммерция :weirdface: особенно накануне совместной встречи :eh:
Надо что ли в ответ чё-нибудь продать или установить за доплату :think: вот тебе и братья по концерну...
Последний раз редактировалось Vlad 24 октября 2013, 12:14, всего редактировалось 1 раз.
Сын (4 года) интересуется: "Почему заключённых кормят бесплатно, а детей в детском садике за деньги?!"
Vlad M
Член клуба
Член клуба
Аватара
Лояльность: 101
С нами: 4 года 8 месяцев
Цвет: белый

Сообщение #5 Motorsport » 24 октября 2013, 10:36

Хм, ручка получается китайская?
А то родная стоит около 800грн+усилитель 8грн. Хотя комплект доустановки 570 :eek: (цены с экзиста).
Если купить родную ручку, она же будет работать после активации по твоей схеме?
Motorsport M
Аватара

Сообщение #6 ydengaev » 24 октября 2013, 10:39

буде працювати оригінальна, але працює і китайська, яка візуально нічим не відрізняється від оригінальної і на ощупь матеріал пластмаси як на пермикачі поворотів

В мене працює китайська.
ydengaev M
Автор темы

Сообщение #7 Motorsport » 24 октября 2013, 11:06

Ладно, я пока подумаю.
Motorsport M
Аватара

Сообщение #8 ydengaev » 24 октября 2013, 11:10

невистачає часу, щоб зараз завести тут повноцінні теми, так як фотки потрібно ще окремо грузити, можете в нас на форумі почитати, я ссилки привів, все працює по інструкції, я собі активував на 1,6 HDI.
ydengaev M
Автор темы

Сообщение #9 ydengaev » 24 октября 2013, 11:21

Якщо хтось може, то зробіть фотку фішки педалі газу в кого круіз контроль стоїть зі заводу, дякую.
ydengaev M
Автор темы

Бигборд M
Ваш баннер тут: пишите

Сообщение #10 dark » 24 октября 2013, 13:30

Нужна активация, ручка уже едет ;)
dark M
Аватара
Лояльность: 61
С нами: 4 года 6 месяцев
Цвет: Белый

След.

Вернуться в Tuning

Кто сейчас на сайте (по активности за 60 минут)

Сейчас этот форум просматривают: Prometey55 и 7 гостей